Amazon Fire Stick Iptv Kurulumu

Amazon Fire Stick Iptv Kurulumu

 

Amazon Fire Stick Iptv kurulumu yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Birinci nesil en çok satan Fire TV sticki olan Amazon fire stick, ev eğlencesinde akış teknolojisi içinde yer alan en yeni cihazlardan biridir. Bu cihaz ile en sevilen televizyon şovlarından pek çok farklı filme, sayısız müzikten abonelik hizmetlerine ya da eğlencenin doruklarından özgün fotoğraf ve videolara kadar hemen her veriye kolay bir şekilde erişebilirsiniz. İngilizce dilinde komut kabul eden Amazon Fire Stick ile ayrıca pek çok yerel restoran aranabilmekte ve konum verilerine ulaşılabilmektedir. Bir kez üyelik oluşturan kişiler herhangi bir ek ücret ödemeden prime video hakkına geçiş yapabilmektedir. Kurulumu son derece basit olan Fire Stick, televizyonların HDMI bağlantı kısmına bağlanarak işlemlere başlanmaktadır.

Amazon Fire Stick Iptv Profesyonel Kurulum

Amazon Fire Stick Iptv kurulumu sırasında cihaz ilk olarak bir izin talep etmektedir. Amazon Fire Stick cihazı Android bir alt yapıya sahiptir. Bu nedenle harici bir program kurulur iken bu işleme izin verilmesi gerekmektedir. İzin kısmından hemen sonra Setting kısmına gelinmekte ve My Fire TV yazan kısma giriş yapılmaktadır. Aranılan kısım OFF konumunda ise o kısım ON konumuna getirilmektedir. Aktifleştirme işleminin hemen sonrasında Download programının indirilmesine başlanmaktadır. İndirilme sonrasında asıl kurulmak istenen programın URL adresi kopyalanarak GO butonuna basılmaktadır. Yazılan URL adresi geçerli bir adres ise indirme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. İndirme tamamlanır tamamlanmaz sistem Fire Stick kurmaya başlamaktadır. En son olarak INSTALL kısmına basılarak işlem profesyonel bir şekilde bitirilmektedir.

Amazon Fire Stick Iptv Özellikleri

Amazon Fire Stick Iptv kurulumu yapıldıktan sonra cihaz aynı gün içerisinde kullanıma başlanabilmektedir. Amazon fire stick ile yapılabileceklerin herhangi bir sınırı yoktur. Bu cihaz ile 50 premium kanaldan daha fazlası profile kaydedilebilmektedir. Kanallarda bireysel abonelikler ya da toplu abonelikler mevcuttur. Kanallar ve müzikler kişi zevklerine ve seçimlerine uygun şekilde düzenlenebilmektedir. Herhangi bir kanaldan izlenen yayın yarıda kesilir ise kalındığı yerden izlenmeye devam edilebilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz