Hiremco iptv Kurulumu

Hiremco iptv Kurulumu

Hiremco iptv Kurulumu

Hiremco iptv kurulumu ile internet üzerinden televizyon izleme keyfiniz daha da eğlenceli bir hal almaktadır. Hiremco iptv uydu alıcıları ile Smart TV özelliği olmayan her televizyon Smart TV haline gelmektedir. IPTV’lerde televizyon bağlantıları kutu üzerinde bulunan HDML adı verilen kablolar ile yapılmaktadır. Bağlantı kurulumu yapıldıktan sonra internet servisi bağlanmaktadır.  Önceden anlaştığımız şekilde kanal listelerinin yer aldığı dosya alınmakta ve bu dosyalar “m3u8” uzantılı adreslerden meydana gelmektedir. Kurulum aşamasında en çok dikkat edilmesi gereken dosya bağlantıları ile kabloları doğru bir şekilde takmaktır. IPTV teknolojisi ile donatılan Hiremco iptv kurulumu yapılır yapılmaz yüksek kalitede televizyon imkânı sunmaya başlar.

Hiremco iptv Ayrıcalıkları

Hiremco iptv ile birçok ayrıcalık elde etmeniz mümkündür. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 3 GB Ram desteği sunan Hiremco hızlı bir ara yüze sahiptir.
  • Kuruluma özel 1 yıl boyunca ücretsiz iptv desteği sunmaktadır.
  • WLAN, WİFİ bağlantıları ile internet TV seçeneklerine kolayca erişilebilir.
  • Cihaz üzerinde bulunan USB kablo girişleri ile flash belleklerden video, film, fotoğraf gibi diğer multi medyalarınızı oynatma imkânı sunmaktadır.
  • Ultra HD kalitesi ile 4K görüntüleri yayınlamaktadır
  • Erişimi kolay sağlanabilsin diye programlar arasında geçiş hızlı bir şekilde olmaktadır.
  • Ayrıca istenilen her uyduyu algılayabilmekte ve otomatik kanal ayarı özellikleri vardır. Bundan dolayı uygun kanalların tümünü sizin için Hiremco listeler.
  • Kanal düzenleme seçenekleri ile favori izleme kanallarınızı düzenlemenize, taşımanıza izin vermektedir.
  • Yazılım güncelleme özelliği sayesinde son güncellemeler cihazınıza yüklenebilmektedir.

Hiremco Kurulumu

Hiremco iptv kurulumu için cihazın adaptör kablosu arka tarafta bulunan panel içerisindeki adaptör girişine takılır ve adaptör prize yerleştirilir. Daha sonra HDMI kablosunun iki ucu Hiremco iptv ile televizyon arasında bağlantı olacak şekilde takılır. HDML kablo takılma yerleri genellikle televizyonların yan tarafları ya da arka tarafta bulunmaktadır. Eğer televizyonunuz eski model tüplü televizyon ise bu televizyon modellerinde HDM girişi bulunmamaktadır. Bunun için Hiremco iptv, AV girişi ile bağlanılmaktadır. Bunun için firmamızdan bir AV giriş kablosu satın alabilirsiniz. Böylece Hiremco bağlantısı yapıla bilinmektedir. Ayrıca arka panelde bulunan Ethernet girişine kablolu internet de yapılmaktadır. Bağlantı işlemleri tamamlandığında kumandanızdan açma/kapama tuşları ile televizyonu açabilirsiniz. Yeni akıllı televizyonunuz izlemek için hazır olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz