Magbox İptv Kurulum

Magbox iptv kurulum

Magbox İptv Kurulum

Iptv Nedir?

Magbox iptv kurulum aşamasından daha önce bilinmesi gereken şey Iptv’nin nasıl çalıştığıdır. Iptv’nin televizyon bölümü sıradan televizyonlarda yer alan özellikleri ifade ederken internet protokol bölümü ise veri yönetim ve akış kısmını göstermektedir. Hem televizyon kısmının hem de internet kısmının birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan Iptv, internetteki verileri dev ekranlara taşımak ile görevlidir. Iptv ile yapılabileceklerin herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. İnternet kullanılabilen bu interaktif cihazda ister canlı bir basket maçı izleyebilir isterseniz de bu maçtaki oyuncunun kıyafetine tıklayarak anında sipariş oluşturabilirsiniz. Sadece satın alma işinde değil aynı zamanda satış yapma işinde de Iptv’den yararlanabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde güncel haberleri an be an takip edebilir, isterseniz haberleri kendi zevklerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Magbox Iptv Kurulum

Magbox iptv kurulum işlemi için gereken her türlü ekipman Magbox paketi içerisinde mevcuttur. MAG 254 ya da MAG 250 gibi cihazlar sayesinde m3u linkini kullanabilir ve IPTV hizmetinden istediğiniz dakika yararlanmaya başlayabilirsiniz. MAG cihazına IPTV kurulumu için ilk olarak Settings kısmına girilmekte ve System Settings seçeneğine tıklanmaktadır. Ardından Servers seçeneğine basılmaktadır. Servers içerisinde yer alan Portals alanına girilmekte ve Portal 1 Name kısmına size özel gönderilen isim yazılmaktadır. Ardından ekranda çıkan Portal 1 URL kısmına basılmakta ve kişinin mail adresine gönderilen portal linki yazılmaktadır. Bu işlemden hemen sonra bir önceki menüye dönülmekte ve restast portala tıklanarak yes ifadesi seçilmektedir. Tüm işlemlerin sonrasında kanallar sırası ile cihaza yüklenecek ve sizin izlemenize hazır hale gelecektir.

Iptv Satın Al

Magbox iptv kurulum konusunda destek almak için firmamız müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Hem Iptv satışı hem de kurulumu konusunda sizlere hizmet sunan firmamız alanında son derece başarılıdır. Bu nedenle Iptv kurulumu konusunda çalışma arkadaşlarımıza güvenebilirsiniz. Sizlere çok farklı ve özgün kanal deneyimleri sunan Iptv sıradan televizyonların tam tersidir. Iptv’den seçtiğiniz kanallar ile yalnızca hoşunuza giden programları izleyebilir, yarım kaldığınızda aynı yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca programların izlemek istemediğiniz kısımlarını hızlandırabilir ve böylece zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz