Redline İptv Kurulumu

Redline iptv Kurulumu

Redline İptv Kurulumu

Redline iptv kurulumu ile televizyonunuzu değiştirmeden HD kalitesinde binlerce kanal izlemek mümkün hale gelmektedir. Redline uydu alıcıları geliştirilmiş teknolojileri ile evlerde televizyon izleme keyfini arttırmaktadır. Redline uydu alıcıları HDML çıkışları ve USB portu özellikleri ile geleneksel uydu alıcılarından çok daha fazla hizmeti size sunmaktadır. 5000’den fazla kanal, 1080 full HD ve 4K izleme özellikleri de bulunmaktadır.

Redline Kurulumu

Redline iptv kurulumu yapmak çok basittir. Redline cihazının adaptör kablosu arka paneli içerisinde yer alan adaptör girişine takıldıktan hemen sonra adaptör prize takılır. Daha sonra HDMI kablonun bir ucu Redline IPTV’ye, diğer ucu ise televizyonunuzun yan ya da arka taraf panellerinde bulunan HDML girişine bağlanmaktadır. Televizyonunuz eski model tüplü cihazlardan ise yine de Redline kurulabilir. Bu işlem için öncelikle yetkili servisimize televizyon modelinizi söylemelisiniz. Bunun için televizyon modelinize uygun bir AV girişi kablosu getirilecektir. Av girişi kabloları ek olarak ücretlendirilir. Av girişi kablosu temin edildikten sonra Redline arka paneline Av kablosu bağlanır ve tüplü televizyonlarda cihaz etkinleştirilir. Ayrıca birçok Redline uydu alıcı modellerinde Ethernet girişine kablolu internet bağlantısı da yapıla bilinmektedir. Bağlantı kabloları doğru bir şekilde yapıldıktan sonra kumandanızı kullanarak aktifleştirme yapabilirsiniz. Redline cihazınızın özellikleri ile televizyon izleme keyfiniz daha da yükseklere çıkacaktır.

Redline Kutu Özellikleri

Redline uydu alıcıları modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ancak genel olarak cihazlardaki bazı özellikler şöyledir;

  • Son yapılan güncellemelere kolayca erişim sağlanması için USB, TKGS yani uydudan güncelleme yapabilme FTP ve http desteği.
  • Multi medya desteği sayesinde Youtube gibi sosyal medyalara erişim
  • Harici bir antenle WİFİ bağlantısı kullanarak internete bağlanabilme
  • Paket içeriğinizde yer alan Led Display televizyonunuza bağlayarak cihazınızı dilediğiniz yere konumlandırma
  • Pvr/Timeshift teknolojisi sayesinde istediğiniz yayınları kaydetme
  • İleri ve geri sayarak izleme
  • Çoklu dil seçenekleri ile global kullanıma erişim
  • Şık, küçük tasarımları ile yer kaplamadan kullanabilme
  • Sağlam kutu özelliği ile uzun yıllar kullanıla bilinme

Redline iptv kurulumu ile Smart TV özelliğine sahip olmak çok kolaydır.  Her ihtiyacınıza uygun cevap veren Redline uydu alıcıları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz